Замовте видання онлайн або телефонуйте 0 800 212 012. Дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ

Медична справа

Обов’язковий медичний огляд школярів буде здійснюватись як на базі лікувально-профілактичних, так і загальноосвітніх закладів

  • 22 серпня 2013
  • 40

Під час брифінгу щодо особливостей проведення профілактичних оглядів школярів було наголошено, що школярі матимуть можливість проходити медогляд як на базі лікувально-профілактичних, так і загальноосвітніх закладів.

21 серпня у Міністерстві охорони здоров’я України (МОЗ) відбувся брифінг начальника Управління материнства, дитинства та санаторного забезпечення МОЗ України Альони ТЕРЕЩЕНКО на тему: «Особливості проведення профілактичних оглядів школярів напередодні нового навчального року: актуальні питання».
Під час брифінгу було наголошено, що школярі матимуть можливість проходити медогляд як на базі лікувально-профілактичних, так і загальноосвітніх закладів.

Проте, якщо батьки бажають, щоб їх дитина самостійно пройшла обов’язковий медичний догляд — це можливо зробити до першого вересня поточного року на базі лікувально-профілактичного закладу. Такий медогляд можуть пройти школярі всіх вікових категорій (крім першокласників). Після першого вересня обов’язковий медичний огляд  здійснюється на базі загальноосвітнього навчального закладу за участі медичних працівників такого закладу та мобільних бригад медичних працівників.

Альона ТЕРЕЩЕНКО наголосила, що першокласники можуть проходити медогляд тільки на базі лікувально-профілактичного закладу.

Нагадаємо, що в результаті обстеження учням видається документ затвердженої форми 086-1/о бланк якої заповнює педіатр. В ній зазначають  висновок лікаря-педіатра (лікаря загальної практики – сімейної медицини), а також відповідно до вікових груп школярів, висновок профільних лікарів-спеціалістів.

  

Окрім цього було зазначено, вже другій рік поспіль ніхто не вимагає від школярів довідки від психіатра чи нарколога. 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
57 секунд зараз = доступ до документів постійно!

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів медзакладу, алгоритми дій, поради юристів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Увага! Зміни в законодавстві! Щоб працювати без порушень, читайте статтю "Електронний рецепт: як виписувати"

Скачайте зручні пам'ятки від МОЗ та експертів "Як виписувати електронний рецепт" та "Як отримати ліки за електронним рецептом"

Скачати пам'ятки 
Головний редактор
Олена Алехно

 Увага! Зміни в законодавстві! Щоб працювати без порушень, читайте статтю "Електронний рецепт: як виписувати"

 Скачайте зручні пам'ятки від МОЗ та експертів "Як виписувати електронний рецепт" та "Як отримати ліки за електронним рецептом"

Скачати пам'ятки 
Головний редактор
Олена Алехно