З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Обов’язковий медичний огляд школярів буде здійснюватись як на базі лікувально-профілактичних, так і загальноосвітніх закладів

  • 22 серпня 2013
  • 40

Під час брифінгу щодо особливостей проведення профілактичних оглядів школярів було наголошено, що школярі матимуть можливість проходити медогляд як на базі лікувально-профілактичних, так і загальноосвітніх закладів.

21 серпня у Міністерстві охорони здоров’я України (МОЗ) відбувся брифінг начальника Управління материнства, дитинства та санаторного забезпечення МОЗ України Альони ТЕРЕЩЕНКО на тему: «Особливості проведення профілактичних оглядів школярів напередодні нового навчального року: актуальні питання».
Під час брифінгу було наголошено, що школярі матимуть можливість проходити медогляд як на базі лікувально-профілактичних, так і загальноосвітніх закладів.

Проте, якщо батьки бажають, щоб їх дитина самостійно пройшла обов’язковий медичний догляд — це можливо зробити до першого вересня поточного року на базі лікувально-профілактичного закладу. Такий медогляд можуть пройти школярі всіх вікових категорій (крім першокласників). Після першого вересня обов’язковий медичний огляд  здійснюється на базі загальноосвітнього навчального закладу за участі медичних працівників такого закладу та мобільних бригад медичних працівників.

Альона ТЕРЕЩЕНКО наголосила, що першокласники можуть проходити медогляд тільки на базі лікувально-профілактичного закладу.

Нагадаємо, що в результаті обстеження учням видається довідка затвердженої форми (№ 086-1/о), у якій обов’язково зазначається висновок лікаря-педіатра (лікаря загальної практики – сімейної медицини), а також відповідно до вікових груп школярів, висновок профільних лікарів-спеціалістів.

Окрім цього було зазначено, вже другій рік поспіль ніхто не вимагає від школярів довідки від психіатра чи нарколога. 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно