З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

До Закарпаття завітала з перевіркою головний позаштатний офтальмолог МОЗ

  • 9 грудня 2015
  • 52

Головний позаштатний офтальмолог МОЗ України Оксана ВІТОВСЬКА відвідала Закарпаття з метою перевірки якості надання офтальмологічної допомоги в регіоні

Головний позаштатний офтальмолог МОЗ України Оксана ВІТОВСЬКА відвідала Закарпаття з метою перевірки якості надання офтальмологічної допомоги в регіоні. Вона ознайомилась з роботою офтальмологічного відділення обласної клінічної лікарні імені А. Новака та низки профільних закладів в Ужгороді та області.

Оксана ВІТОВСЬКА залишилась задоволеною рівнем кваліфікації офтальмологів Закарпаття, матеріально-технічною базою, стандартами діагностики. Вона визначила, що офтальмологічна допомога надається у краї на високому професійному рівні.

Спільно з головним позаштатним офтальмологом УОЗ в Закарпатській області Олександром МОРОЗОМ були обговорені актуальні питання стандартизації надання офтальмологічної допомоги в області, забезпеченість кадрами та удосконалення статистичної звітності, впровадження локальних протоколів діагностики та лікування очних хвороб.

Саме нові протоколи лікування, їх розробка і впровадження, викликали жваву зацікавленість на засіданні обласного товариства офтальмологів.

На засіданні також закликали до тісної співпраці між практикуючими лікарями-офтальмологами та науковими працівниками курсу очних хвороб медичного факультету Ужгородського національного університету.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно