До Закарпаття завітала з перевіркою головний позаштатний офтальмолог МОЗ

9 грудня 2015 52
Головний позаштатний офтальмолог МОЗ України Оксана ВІТОВСЬКА відвідала Закарпаття з метою перевірки якості надання офтальмологічної допомоги в регіоні

Головний позаштатний офтальмолог МОЗ України Оксана ВІТОВСЬКА відвідала Закарпаття з метою перевірки якості надання офтальмологічної допомоги в регіоні. Вона ознайомилась з роботою офтальмологічного відділення обласної клінічної лікарні імені А. Новака та низки профільних закладів в Ужгороді та області.

Оксана ВІТОВСЬКА залишилась задоволеною рівнем кваліфікації офтальмологів Закарпаття, матеріально-технічною базою, стандартами діагностики. Вона визначила, що офтальмологічна допомога надається у краї на високому професійному рівні.

Спільно з головним позаштатним офтальмологом УОЗ в Закарпатській області Олександром МОРОЗОМ були обговорені актуальні питання стандартизації надання офтальмологічної допомоги в області, забезпеченість кадрами та удосконалення статистичної звітності, впровадження локальних протоколів діагностики та лікування очних хвороб.

Саме нові протоколи лікування, їх розробка і впровадження, викликали жваву зацікавленість на засіданні обласного товариства офтальмологів.

На засіданні також закликали до тісної співпраці між практикуючими лікарями-офтальмологами та науковими працівниками курсу очних хвороб медичного факультету Ужгородського національного університету.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах