З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

За перше півріччя 2013 року українці придбали 625 мільйонів упаковок лікарських засобів

  • 20 серпня 2013
  • 32

В Україні збільшилися темпи зростання обсягів фармацевтичного ринку. За результатами першого півріччя 2013 року обсяг продажів лікарських засобів в Україні склав 14,6 мільярдів гривень за 625 мільйонів упаковок.

На офіційному сайті Державної служби України з лікарських засобів були опубліковані статистичні дані щодо обігу фармацевтичного ринку України.

За результатами першого півріччя 2013 року обсяг продажів лікарських засобів в Україні склав 14,6 мільярдів гривень за 625 мільйонів упаковок, що на 15,7% в грошовому та на 3,8% в натуральному вираженні (тобто в упаковках) більше ніж минулого року.

Варто зауважити, що в натуральному виражені більшість проданих ліків було вітчизняного виробництва (65,4%) і лише 34,6% упаковок були іноземного виробництва. У грошовому вираженні ситуація зовсім інша: за ліки іноземного виробництва було сплачено 68,6% грошей і лише 31,4% українські споживачі сплатили за українські лікарські засоби.

На думку начальника відділу корпоративних рейтингів агентства «Кредит-Рейтинг»  Олексія ЧОРНОРОТОВА протягом останніх п’яти років фармацевтичний ринок України у цілому характеризувався високими темпами росту (у середньому на 15-20% щорічно), але при цьому рівень споживання лікарських засобів на душу населення залишається досить низьким (витрати на медичні препарати займають 4-5 місце у загальній структурі витрат домогосподарств України). Фармацевтичний ринок України  є другим за обсягами серед країн СНД після Росії (за підсумками 2012 року Україна займала 12-14% ринку СНД).

За матеріалами сайту pharma.net.ua 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно