З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

На Вінниччині проходить тиждень сімейної медицини

  • 13 серпня 2013
  • 26

У рамках проведення тижня сімейної медицини у Вінницькій області відбувся круглий стіл. Під час заходу було зазначено, що впровадження сімейної медицини дозволить нарешті не просто наблизити первинну медичну допомогу до населення, а забезпечить її якість, відповідальність лікаря первинної ланки за родину від маленького пацієнта до людей похилого віку. 

У рамках проведення тижня сімейної медицини в Вінницькій області відбувся круглий стіл за участю заступника голови Вінницької облдержадміністрації Любові СПІРІДОНОВОЇ, заступника голови обласної ради Юрія МЕДВЕДЄВА, директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Лідії ДІДЕНКО, головного лікаря обласної дитячої клінічної лікарні Тетяни АНТОНЕЦЬ та сімейних лікарів з усіх районів області та м. Вінниці.

Як повідомила прес-службі Міністерства охорони здоров’я України директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Лідія ДІДЕНКО, всі зміни в системі охорони здоров’я спрямовані на підвищення якості та доступності медичної допомоги.

Заступник голови ОДА Любов СПІРІДОНОВА, підсумовуючи результати обговорення, наголосила, що держава пішла на реформування охорони здоров’я, щоб покращати медичне обслуговування, і такі зустрічі необхідні, ефективні та дають змогу поділитись досвідом, визначити напрями роботи, усунути недоліки та впевнено йти до успіху.

Впровадження сімейної медицини дозволить нарешті не просто наблизити первинну медичну допомогу до населення, а забезпечить її якість, відповідальність лікаря первинної ланки за родину від маленького пацієнта до людей похилого віку. Дуже важливо щоб один фахівець був відповідальним за здоров’я пацієнта, супроводжував його все життя займався більше профілактикою, ніж лікуванням.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно