З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

У Львові відбувся симпозіум, присвячений питанням харчової алергії

  • 7 грудня 2015
  • 38

У Львові 2-4 грудня 2015 року відбувся науковий симпозіум з міжнародною участю «Різдвяні читання: харчова алергія — проблема XXI століття»

У Львові під керівництвом Міністерства охорони здоров'я України, Національної академії медичних наук України, Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького за участю Українського товариства спеціалістів з імунології, алергології, імунореабілітації та Української школи з молекулярної алергології та імунології 2-4 грудня 2015 року відбувся науковий симпозіум «Різдвяні читання: харчова алергія — проблема XXI століття».

У роботі симпозіуму взяло участь 500 фахівців: науковці, викладачі медичних вузів, лікарі-практики, студенти-медики. З презентаціями сучасних підходів до діагностики та лікування харчової алергії у дорослих та дітей виступили провідні вчені в галузі алергології та клінічної імунології Австрії, Іспанії, Польщі, Грузії, України.

У програмі симпозіуму — три пленарних засідання:

  • «Алергія в світлі соціуму і фахівця»;
  • «Сучасні проблеми алергології»;
  • «Вибрані питання харчової алергії та коморбідних станів

+ майстер-клас «Молекулярна алергологія».

Було проведено робочу нараду з обласними спеціалістами клінічними імунологами та алергологами з усіх регіонів України, на якій обговорювалось впровадження сучасних методів діагностики та лікування алергії, прийнято ряд організаційних рішень, обговорено кандидатури до складу Експертної ради та робочої групи з розробки нормативно-правових актів: перегляду та оновленню наказів, які регламентують надання алергологічної та імунологічної допомоги, створення спеціалізованих центрів, кадрове забезпечення, удосконалення післядипломної підготовки лікарів первинної ланки з основ імунології та алергології, залучення фахівців з імунології та алергології до складу регіональних атестаційних комісій тощо.

Фахівцями Державного експертного центру МОЗ України проведено засідання мультидисциплінарних робочих груп МОЗ України з розробки клінічних протоколів: «Алергія до білків коров’ячого молока», «Алергоспецифічна імунотерапія», «Атопічний дерматит» та обговорено питання управління якістю та поліпшення результатів медичної допомоги.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно