З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Столичних лікарів швидкої забезпечать відеорегістраторами та індивідуальними кишеньковими сиренами

  • 2 серпня 2013
  • 24

За статистикою професійна діяльність медичних працівників у сфері надання невідкладної медичної допомоги, входить до переліку професій найбільш високого ризику. Задля убезпечення лікарів вже розпочата робота зі створення бази пацієнтів, які є потенційно небезпечними.

За статистикою професійна діяльність медичних працівників, особливо у сфері надання невідкладної медичної допомоги, входить до переліку професій найбільш високого ризику. За ступенем небезпеки професію «лікаря швидкої» прирівнюють до професії працівника правоохоронних органів або рятувальника.

Специфіка роботи працівників бригад екстреної медичної допомоги є такою, що іноді їм доводиться контактувати з психічно хворими пацієнтами та іншими людьми, які не усвідомлюють свої дії. Тому убезпечення працівників екстреної медичної допомоги є дуже актуальним питанням.

Задля поліпшення безпеки медичних працівників під час виїздів на виклики, столичних лікарів швидкої забезпечать відеорегістраторами та індивідуальними кишеньковими сиренами.  Про це заявив головний лікар Київської міської станції швидкої медичної допомоги Анатолій ВЕРШИГОРА, під час брифінгу, присвяченому реформуванню системи екстреної медичної допомоги.

Окрім цього, задля убезпечення медиків розпочато роботу зі створення бази пацієнтів, які є потенційно небезпечними. Так, у столиці вже відбулась міжвідомча нарада Головного управління МВС та Департаменту охорони здоров’я, де був обговорена подальша співпраця медиків та міліціонерів.

Анатолій ВЕРШИГОРА наголосив, що на сьогодні співробітники  «швидких» Києва у своєму арсеналі самозахисту вже мають «тривожні кнопки» у автомобілях. Вони миттєво передають сигнал у диспетчерську, а диспетчер скеровує за адресою перебування бригади наряд міліції.

Нагадаємо, що згідно зі статтею 11 Закону України «Про екстрену медичну допомогу» працівник системи екстреної медичної допомоги, який входить до складу бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги, під час виконання службових обов’язків має право на захист від протиправного посягання на своє життя і здоров’я. 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно