З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

За минулий тиждень МОЗ здійснило поставку лікарських засобів на суму 130 мільйонів гривень

  • 30 липня 2013
  • 26

Міністерство охорони здоров’я України прискорює поставки лікарських засобів. Лише за останній тиждень було поставлено препаратів для забезпечення закладів охорони здоров’я на суму понад 130 мільйонів гривень.

Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) прискорює поставки лікарських засобів. Лише за останній тиждень було поставлено препаратів для забезпечення закладів охорони здоров’я на суму понад 130 мільйонів гривень. За поточний рік це максимальний тижневий обсяг поставки.

Протягом минулого тижня були максимально поставлені імунобіологічні препаратилікарські засоби для онкохворих дітей, а також дітей хворих на гемофілію. Крім цього були завершені поставки лікарських засобів та виробів медичного призначення для лікування серцево-судинних і судинно-мозкових захворювань.

Вакцини  «Тримовакс», «Пентаксим», «ОПВ» були поставлені на загальну суму понад 35 мільйонів гривень. Для онкохворих дітей були закуплені препарати  «Ацикловір» та «Мікафунгін», а також низка лабораторних реагентів.

Для дітей, хворих на гемофілію, були поставлені фактори коагуляції крові – VIIIрекомбінантний, плазмовий і фактор Віллебранда людини, а також антиінгібіторний коагулянтний комплекс. Дорослі хворі отримають антиінгібіторний коагуляційний комплекс. Такуж були закуплені такі вакцини як «Бендамустин» і «Бортезоміб», «Соматропін», «Еверолімус», «Такролімус», «Мікофенолова кислота та її солі» тощо.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно