• Головна сторінка
  • » Новини
  • » Декілька тисяч охочих пройшли безоплатне тестування на ВІЛ та інші соціально небезпечні захворювання

Декілька тисяч охочих пройшли безоплатне тестування на ВІЛ та інші соціально небезпечні захворювання

7 грудня 2015 54
До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який відзначається 1 грудня, у восьми регіонах України було організоване безкоштовне добровільне консультування та тестування на наявність маркерів ВІЛ-інфекції, сифілісу, вірусних гепатитів В та С (ВГВ та ВГС)

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який відзначається 1 грудня, у восьми регіонах України було організоване безкоштовне добровільне консультування та тестування на наявність маркерів ВІЛ-інфекції, сифілісу, вірусних гепатитів В та С (ВГВ та ВГС). Протягом декількох днів — з 27 листопада по 1 грудня — тестування пройшли понад 3,5 тисячі бажаючих.

Додатково було забезпечено функціонування мобільних амбулаторій та кабінетів «Довіра» в усіх обласних центрах країни за подовженим графіком.

Безкоштовне добровільне і анонімне консультування і тестування на ВІЛ, вірусні гепатити В і С та сифіліс в рамках соціальної акції «Не Дай СНІДу Шанс!» проходило 28 листопада у гіпермаркетах «AШАН» в Києві, Кривому Розі, Запоріжжі, Одесі. Участь у ньому взяли 3 069 осіб. За підсумками акції у 0,9% протестованих виявлено позитивні результати тестування на ВІЛ-інфекцію, у 0,7% — на сифіліс, у 1% — на вірусний гепатит B та 2,5% — на вірусний гепатит С.

Також у п’яти містах — Вінниця, Дніпропетровськ, Київ, Кривий Ріг, Ірпінь — за ініціативи МБФ «Альянс громадського здоров’я» було протестовано на вокзалах 564 особи серед яких 11 — з позитивними результатами тестування на ВІЛ-інфекцію.

Фундація АнтиСНІД США у Україні (AHF-Україна) провела тестування у Одеській, Черкаській, Київській областях та Києві. Обстежено 3 106 осіб: 62 з яких виявились ВІЛ-позитивними.

Отримані дані будуть використані для подальшого вивчення та проведення системних досліджень національного масштабу щодо рівня захворюваності на соціально-небезпечні захворювання.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах