З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

На засіданні робочої групи ВООЗ було розглянуто український досвід роботи з фальсифікованими ліками

  • 29 липня 2013
  • 52

22-25 липня у місті Женева пройшло Засідання робочої групи ВООЗ відкритого складу з метою визначення заходів, діяльності та форм поведінки, які призводять до виробництва фальсифікованих лікарських засобів.

22-25 липня у штаб-квартирі Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) у місті Женева пройшло Засідання робочої групи ВООЗ відкритого складу з метою визначення заходів, діяльності та форм поведінки, які призводять до виробництва неякісної /підробленої /неправильно маркованої /фальсифікованої /контрафактної медичної продукції.

У події взяла участь Перший заступник Голови Державної служби України з лікарських засобів Інна ДЕМЧЕНКО. Представник Держлікслужби проінформувала робочу групу ВООЗ про українських досвід боротьби з фальсифікованими лікарськими засобами. Одним з ключових завдань, під час засідання робочої групи, було визначення чинників виробництва неякісної /підробленої/ неправильно маркованої /фальсифікованої /контрафактної медичної продукції. Окрім цього, були обговорені очікувані наслідки розповсюдження неякісних та фальсифікованих лікарських засобів та інші проблемні питання цієї галузі.

Під час засідання Інна ДЕМЧЕНКО мала змогу обговорити з іноземними колегами актуальні питання боротьби з поширенням фальсифікованих та неякісних лікарських засобів, налагодити співробітництво з іншими зацікавленими сторонами та їх регуляторними органами в сфері контролю якості лікарських засобів та медичної продукції. Також це дозволило поглибити міжнародне співробітництво України у сфері контролю за якістю лікарських засобів.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно