З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

З 1-го жовтня усім працівникам системи екстреної медичної допомоги на 20% підвищать заробітню плату

  • 26 липня 2013
  • 19

25 липня у Києві відбувся брифінг «Актуальні питання реформування екстреної медичної допомоги». Під час брифінгу було наголошено, що усім медичним працівникам системи екстреної медичної допомоги буде підвищено заробітню плату на 20% та ще 20% за особливі умови праці.

«Під час реформування екстреної медичної допомоги жодного працівника не було звільнено» — наголошувалося під час брифінгу на тему «Актуальні питання реформування екстреної медичної допомоги», що відбувся 25 липня у Києві.

Начальник Відділу екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров’я України (МОЗ) Михайло СТРЕЛЬНИКОВ зазначив, що усі Центри екстреної медичної допомоги України на 100% забезпечені медикаментами та паливно-мастильними матеріалами до кінця року. Більше того, майже всі Центри екстреної медичної допомоги та медицини катастроф пройшли Державну реєстрацію та мають відповідні статуси. В шести областях країни завершено будівельні роботи та обладнано єдині оперативно-диспетчерські служби.

Директор Українського науково-практичного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України Володимир ЮРЧЕНКО повідомив, що чимала робота була здійснена задля підвищення престижу професії лікаря «швидкої». Зокрема, на сьогодні увесь персонал Центрів застраховано від нещасних випадків та  інфекційних хвороб. Окрім того, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання оплати праці медичних працівників системи екстреної медичної допомоги» від 27.03.2013 № 199 усім медичним працівникам системи екстреної медичної допомоги буде підвищено заробітню плату на 20% та ще 20% за особливі умови праці.

Під час брифінгу керівник Київської міської станції швидкої медичної допомоги та медицини катастроф Анатолій ВЕРШИГОРА продемонстрував сучасний єдиний диспетчерський пункт, який нещодавно був відкритий на базі Київської міської станції швидкої медичної допомоги та медицини катастроф. За його словами, нині у Києві усі виклики за телефонним номером «103» спрямовуються саме сюди, де вони розподіляються по підстанціях та пунктах за місцем проживання хворого. Таким чином між оператором та каретою «швидкої» утримується постійний зв’язок, що позитивно впливає на швидкість прибуття «швидкої» до пацієнта.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно