З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Проект «Підвищення ролі громадянського суспільства: від патерналізму до активної участі» завершено

  • 26 липня 2013
  • 48

Проект «Підвищення ролі громадянського суспільства: від патерналізму до активної участі» дійшов свого кінця. Метою проекту, який тривав 2 роки, було зміцнення співпраці держави та громадянського суспільства у напрямку поліпшення соціальних прав вразливих груп населення. Зокрема, це сприяння змінам у системі охорони здоров’я задля припинення епідемії ВІЛ/СНІДу.

23-24 липня 2013 року відбулась підсумкова конференція проекту «Підвищення ролі громадянського суспільства: від патерналізму до активної участі». Проект, який тривав 2 роки, реалізувався згідно з грантовою угодою між Європейським Союзом та Всеукраїнською благодійною організацією «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД».

Одним з головних компонентів проекту було створення платформи співпраці у межах громадянського суспільства, тобто неурядових організацій які працюють у цій галузі, а також забезпечення участі приватного сектора.

Прозорість та чітка звітність процесу закупівель, поліпшений інформаційний потік щодо захисту прав представників  уразливих груп, посилення їх мобілізації — все це складові проекту, який за 2 роки охопив собою усі 27 регіонів України.

За цей час було проведено спеціальне навчання та консультації для уразливих груп населення. Окремо було проведено заходи щодо активізації діяльності громадських угрупувань на місцях, надання їм методичної та організаційної допомоги у питанні співпраці з державними установами, захисту прав та інтересів ВІЛ-інфікованих громадян, адвокації процесів діагностики та лікування.

Окрім цього було проведено низку круглих столів зустрічей та тренінгів у семи регіонах країни, з приводу участі громадськості в роботі обласних рад з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, правових аспектів захисту прав та інтересів ВІЛ-інфікованого населення, а також представників груп ризику.

Також, у межах проекту був створений методичний посібник «Алгоритм ведення випадків за порушення прав людей, які живуть з ВІЛ на доступ до медичних послуг», де визначені шляхи подолання ситуацій, коли порушуються права ВІЛ-інфікованих осіб, насамперед в процесі отримання ними медичних послуг.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно