text
Медична справа

Комісія Адміністрації Президента позитивно оцінила медицину Буковини

  • 25 липня 2013
  • 27

Чернівецька область зайняла 12 місце в Україні за рейтинговою оцінкою стану здоров’я населення, діяльності та ресурсного забезпечення закладів охорони здоров’я.

24 липня стало відомо, що стан виконання завдань, визначених актами й дорученнями Президента України щодо реалізації державної політики у галузі охорони здоров’я є в області на належному рівні. Це підтверджується рейтинговою оцінкою стану здоров’я населення, діяльності та ресурсного забезпечення закладів охорони здоров’я Чернівецької області (12 місце в Україні 2012 року).

В області спостерігається позитивний природний приріст населення, збільшилася тривалість життя, зменшилася дитяча смертність, відсутня материнська смертність. Підвищилася профілактична спрямованість роботи медичної сфери, результатом якої є зменшення фтизіатричної занедбаності. Зосереджена увага на розвитку первинної медико-санітарної, екстреної, високоспеціалізованої медичної допомоги тощо.

Зважаючи на зрушення у розвитку й функціонуванні медичної галузі, діяльність Чернівецької обласної адміністрації та Департаменту охорони здоров’я і цивільного захисту населення заслуговує позитивної оцінки.

Таким є висновок головного спеціаліста Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України Віктора ЯРОШЕВСЬКОГО, який працював в області у складі комісії Адміністрації Президента України.

Водночас він визначив завдання, над якими ще слід попрацювати. Так, відповідно до своєї компетенції, органам місцевої влади необхідно збільшити видатки місцевих бюджетів на харчування й лікування хворих у закладах охорони здоров’я, зокрема пільгових категорій населення. Потрібно продовжити модернізацію вторинного рівня надання медичної допомоги для створення бази функціонування госпітальних округів, забезпечити будівництво й реконструкцію обласного перинатального центру, розвиток системи екстреної медичної допомоги.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно