З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Обговорення питань митного оформлення та контролю якості лікарських засобів

  • 23 липня 2013
  • 21

У Держлікслужбі відбулось обговорення питання державного врегулювання митного оформлення та контролю якості лікарських засобів, які ввозяться на територію України.

У Державній службі України з лікарських засобів (Держлікслужбі) обговорили питання державного врегулювання митного оформлення та контролю якості лікарських засобів, які ввозяться на територію України. Обговорення було проведено 17 липня 2013 року за участю представників Міністерства охорони здоров’я України (МОЗ), Міністерства доходів і зборів України (Міндоходів), а також представників суб’єктів господарювання.

Учасниками обговорення було запропоновано на час здійснення державного контролю якості лікарських засобів до їх випуску у вільний обіг, розміщати лікарські засоби на митно-ліцензійних складах або на складах тимчасового зберігання. На цих самих складах планується  вибірково здійснювати контроль зразків лікарських засобів.

Було зазначено, що митні склади мають відповідати вимогам Належної виробничої практики та Належної практики зберігання. Поки не існує законних підстав для цього, тому було вирішено взяти це питання під особистий контроль представників вищезазначених міністерств.

Також учасниками обговорення було зауважено, що вантаж лікарських засобів, який зберігається на митно-ліцензійному складі, не є власністю жодного суб’єкта господарювання України і належить продавцю. Проте подання заяв на отримання висновку про якість від продавця не передбачено жодними нормативними документами, адже у висновку має бути вказаний суб’єкт господарювання, якому він виданий.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно