З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

У Києві вперше відбувся тренінг з ефективних стратегічних комунікацій

  • 19 липня 2013
  • 25

9–10 липня 2013 року в Києві у межах проекту «Нове життя» відбувся тренінг з підвищення навичок ефективних стратегічних комунікацій у медичній сфері. Головна мета проекту — налагодження діалогу, комунікації з громадськістю, як елементу реформи системи охорони здоров’я.

9–10 липня 2013 року в Києві у межах проекту «Нове життя» відбувся тренінг з підвищення навичок ефективних стратегічних комунікацій у медичній сфері. Захід було проведено на підтримку Проекту «Комунікації у сфері репродуктивного здоров’я та здоров’я матері і дитини».

Організаторами виступили Швейцарська агенція розвитку та співробітництва і Представництво дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

На тренінгу були присутні не лише урядовці та посадові особи, а і велика кількість практикуючих лікарів широкого спектру: представники департаментів охорони здоров’я, лікарі перинатальних центрів, сімейні лікарі, акушери-гінекологи жіночих консультацій.

Окрім цього були присутні представники пілотних регіонів проекту, а саме гості з Івано-Франківської, Рівненської, Житомирської областей та АР Крим. Гостям було запропоновано взяти участь одночасно у розгляді та доповненні експериментальних комунікативних стратегій, розробці презентацій та визначенні їхніх цільових аудиторій.

Тренери, запрошені для проведення заходу, представили учасникам подальші можливі кроки планування комунікації щодо впровадження і поширення проекту, розробки інформаційних матеріалів, покликаних допомогти у побудові комунікативних стратегій, та назвали деякі шляхи практичного застосування навичок, вмінь і теоретичних знань, здобутих на тренінгу.

Проект «Комунікації у сфері репродуктивного здоров’я і здоров’я матері і дитини» концентрується на інформаційно-освітній роботі з населенням з питань репродуктивного здоров’я і здоров’я матері і дитини. Також метою проекту є покращення знань і навичок медичних працівників з консультування пацієнтів щодо планування вагітності, безпечної вагітності тощо. Тобто налагодження діалогу, комунікації з громадськістю, як елементу реформи системи охорони здоров’я.

Керівник національного проекту «Нове життя» Віктор СІРМАН наголосив, що чоловіки  та жінки репродуктивного віку повинні дізнаватися, особливо від лікарів,  про права і послуги в сфері охорони репродуктивного здоров’я, користуватися ними і вести більш здоровий спосіб життя, зокрема, під час вагітності та періоду  розвитку дітей раннього віку.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно