text
Медична справа

Українсько-польська школа дитячої кардіології

  • 18 липня 2013
  • 24

27 червня 2013 у Львові відкрила свою діяльність Українсько-польська школа дитячої кардіології. У межах заходу також була проведена IV Науково-навчальна конференція «Клінічні і морфологічні аспекти вроджених вад серця у дітей».

27 червня 2013 у Львові відкрила свою діяльність Українсько-польська школа дитячої кардіології. В межах проведення цього масштабного заходу, в якому взяли участь понад 120 спеціалістів з кардіохірургії , дитячої кардіохірургії та перинатології, також відбулась IV Науково-навчальна конференція «Клінічні і морфологічні аспекти вроджених вад серця у дітей».

Діяльність Школи підтримав Фонд допомоги та розвитку дітям Чорнобиля. Президент фонду — Зенон МАТКІВСЬКИЙ висловив щиру подяку всім учасникам та організаторам за небайдуже ставлення до проблеми високої захворюваності маленьких громадян України на вади серця, а також побажав усім присутнім наснаги та успіхів у непростій, проте такій важливій і відповідальній роботі.

На конференції розглядалися питання хірургічного лікування вроджених вад серця у новонароджених, досягнення Миколи АМОСОВА у становленні дитячої хірургії, розвитку сучасної системи кардіоцентрів та забезпечення якісних систем лікування, впровадження новітніх технологій діагностики та лікування вроджених і набутих вад серця, підготовка кадрів для проведення хірургічного лікування серцевих хвороб. Увагою не оминули також і аспекти між секторальної взаємодії при наданні високоспеціалізованої перинатальної допомоги в системі Національної академії наук України (НАМНУ).

Підбиваючи підсумки, учасники зробили висновок щодо основного досягнення сучасної кардіохірургії: завдяки прогресу і досягненням сучасної кардіохірургії та фармакології жінки, які у дитячому або підлітковому віці перенесли операції на серці, зможуть не лише досягти дорослого віку, а й народити власних дітей.

Доклали великих зусиль для досягнення бажаних позитивних результатів конференції учасники з Польщі: професор Ванда КАВАЛЕЦ, керівник Клініки кардіології Інституту «Пам’ятник – Центр здоров’я дитини» (Варшава), професор Богдан МАРУШЕВСЬКИЙ, керівник Клініки кардіохірургії Інституту «Пам’ятник – Центр здоров’я дитини» (Варщава), спеціалісти тієї ж клініки Анна ТУРСЬКА-КМЕЦЬ, Марія ЗУБРИЦЬКА.
Ними було представлено низку доповідей, які охопили широкий спектр кардіохірургічних аспектів: від трансплантації серця у дітей та створення допоміжного кровообігу з серцевою недостатністю до черезшкірного інтервенційного лікування вроджених вад серця у новонароджених.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно