З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Представники ВООЗ та ЮНІСЕФ високо оцінили кроки МОЗ на шляху вдосконалення системи імунопрофілактики

  • 15 липня 2013
  • 40

У четвер, 11 липня, відбулась зустріч Першого заступника Міністра охорони здоров’я України Олександра КАЧУРА з представниками ВООЗ та ЮНІСЕФ. На зустрічі були обговорені питання удосконалення системи імунопрофілактики в Україні.

У четвер, 11 липня, відбулась зустріч Першого заступника Міністра охорони здоров’я України Олександра КАЧУРА з Головою Бюро Всесвітньої організації здоров’я в Україні Доріт НІЦАН КАЛУСКІ та Головою представництва ЮНІСЕФ в Україні Юкіе МОКУО.

На зустрічі були обговорені питання удосконалення системи імунопрофілактики в Україні. Задля розробки інформаційної стратегії імунопрофілактики, плану її реалізації була створена Національна технічна група експертів з питань імунопрофілактики. До її складу увійшли фахівці Міністерства охорони здоров’я України (МОЗ), наукові співробітники інститутів Національної академії медичних наук України (НАМНУ), провідні спеціалісти галузі медицини, а також представники Бюро ВООЗ та ЮНІСЕФ в Україні. Також, з метою удосконалення Календаря профілактичних щеплень, була створена науково-консультативна група.

Голова Бюро ВООЗ в Україні Доріт НІЦАН КАЛУСКІ відзначила роботу Міністерства охорони здоров’я у галузі імунопрофілактики та наголосила, що сподівається на подальші конструктивні дії зі сторони МОЗ. «Крім того, ми готові залучати необхідних експертів, донорів для подальших позитивних результатів», — зазначила Доріт НІЦАН КАЛУСКІ.

Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Юкіе МОКУО підкреслила, що ЮНІСЕФ планує допомагати українським колегам у плануванні, подальшій розробці програми імунізації населення та прогнозуванні показників охоплення щепленнями на декілька років вперед.

За матеріалами сайту МОЗ

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно