З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

В Івано-Франківську розглянули питання проблеми реабілітації дітей із вродженими вадами розвитку

  • 12 липня 2013
  • 11

11 липня 2013 року в Івано-Франківську відбулася науково-практична конференція «Проблеми раннього виявлення та вчасної медико-соціальної реабілітації дітей із вродженими вадами розвитку».

11 липня 2013 року в Івано-Франківську відбулася науково-практична конференція «Проблеми раннього виявлення та вчасної медико-соціальної реабілітації дітей із вродженими вадами розвитку».

Учасниками конференції були перший заступник департаменту охорони здоров’я Микола ОЛІНІЙЧУК, головний лікар Івано-Франківського обласного перинатального центру Ігор ВАКАЛЮК та акушери-гінекологи області.

На конференції було розглянуто питання вагітності та екстрагенітальної патології як однієї з основних причин материнської смертності та проведено аналіз випадків материнської смертності в Івано-Франківської області за останні п’ять років.

Також було проаналізовано перинатальну та неонатальну смертність немовлят в Івано-Франківській області за перше півріччя 2013 року. В контексті обговорення перший заступник департаменту охорони здоров’я наголосив на поліпшенні розглянутих показників та наголосив на позитивній ролі роботи Українсько-Швейцарської програми «Здоров’я матері та дитини».

На завершення учасникам конференції розповіли про відкриття стимуляційного тренінгового центру, робота якого дасть змогу лікарям удосконалити навички надання невідкладної медичної допомоги, адже використовуючи спеціальні макети центру, можна відтворити практично реальну пологову ситуацію. Акушери-гінекологи вчора уже мали можливість удосконалити свої вміння приймати пологи з різними патологіями.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно