text
Медична справа

У програмах протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу буде враховуватись гендерна складова

  • 12 липня 2013
  • 18

Державною службою України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним захворюванням спільно з партнерами були розроблені Методичні рекомендації впровадження гендерної складової до загальнодержавних заходів протидії ВІЛ/СНІДу.

Державною службою України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним захворюванням спільно з партнерами були розроблені Методичні рекомендації впровадження гендерної складової до загальнодержавних заходів протидії ВІЛ/СНІДу

Про це йшлося під час семінару «Впровадження гендерної політики у регіональні програми протидії епідемії ВІЛ-інфекції/СНІДу», що відбувся у Києві за участю представників Держслужби України соцзахворювань, Об’єднананої програми Організації Об’єднаних Націй по ВІЛ/СНІД (ЮНЕЙДС), ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ», ВГО «Центр «Розвиток демократії», Програми розвитку ООН в Україні, а також секретарів обласних координаційних рад з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Під час конференції начальник відділу організації медико-соціальної допомоги Держслужби України соцзахворювань Людмила СТОРОЖУК  зазначила, що матеріали для підготовки Методичних рекомендацій розроблялися експертами протягом кількох років. Протягом цього часу було проведено ретельний аналіз нормативно-правової бази та розроблено стратегію «Ґендерна складова у політиці протидії ВІЛ-інфекції».

Завдяки створенню Методичних рекомендацій стало можливим надання інструменту для розробки програм та стратегій з урахуванням гендерного компоненту та їхнього подальшого впровадження у дію. Це допоможе системно та повноцінно впровадити гендерні чинники у систему регіональних заходів, що спрямовані на протидію епідемії ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Окрім цього, розробка Методичних рекомендацій є ще одним кроком до впровадження Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014-2018 роки.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно