Відбулось перше засідання робочої групи із запровадження європейських вимог до ліцензування імпорту ліків

11 липня 2013
48
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Свою роботу розпочала робоча група із запровадження європейських вимог до ліцензування імпорту ліків, перше засідання якої відбулось днями у Державній службі України з лікарських засобів.

Свою роботу розпочала робоча група із запровадження європейських вимог до ліцензування імпорту ліків, перше засідання якої відбулось днями у Державній службі України з лікарських засобів (Держлікслужбі).
До складу робочої групи увійшли представники Держлікслужби України, Американської торгівельної палати (АТП), Комітету з охорони здоров’я Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) та Асоціації виробників інноваційних ліків «АПРАД».

На засіданні був обговорений порядок внесення пропозицій до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів, затверджених наказом МОЗ України від 20.02.2013 № 143, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 22.02.2013 року за № 307/22839.

Під час засідання було вирішено, що конкретні пропозиції щодо внесення змін у запропонований до обговорення документ будуть надані протягом двох тижнів.

За словами Першого заступника Голови Держлікслужби Інни ДЕМЧЕНКО, внесення пропозицій представниками зацікавлених професійних громадських організацій до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів є кроком до реалізації оголошеної практики здійснення поступових змін стосовно імплементації вимог Директиви 2001/83/ЄС Європейського парламенту та Ради ЄС від 6 листопада 2001 року (стаття 40) щодо процедури ліцензування імпорту лікарських засобів в українське законодавство.

Саме шляхом внесення відповідних змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів та затвердження Порядку контролю за додержанням Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів буде відбуватись поетапне посилення контролю за суб’єктами господарювання, що здійснюють імпорт лікарських засобів.

За матеріалами сайту Державної служби України з лікарських засобів

logo