З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Відбулось перше засідання робочої групи із запровадження європейських вимог до ліцензування імпорту ліків

  • 11 липня 2013
  • 23

Свою роботу розпочала робоча група із запровадження європейських вимог до ліцензування імпорту ліків, перше засідання якої відбулось днями у Державній службі України з лікарських засобів.

Свою роботу розпочала робоча група із запровадження європейських вимог до ліцензування імпорту ліків, перше засідання якої відбулось днями у Державній службі України з лікарських засобів (Держлікслужбі).
До складу робочої групи увійшли представники Держлікслужби України, Американської торгівельної палати (АТП), Комітету з охорони здоров’я Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) та Асоціації виробників інноваційних ліків «АПРАД».

На засіданні був обговорений порядок внесення пропозицій до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів, затверджених наказом МОЗ України від 20.02.2013 № 143, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 22.02.2013 року за № 307/22839.

Під час засідання було вирішено, що конкретні пропозиції щодо внесення змін у запропонований до обговорення документ будуть надані протягом двох тижнів.

За словами Першого заступника Голови Держлікслужби Інни ДЕМЧЕНКО, внесення пропозицій представниками зацікавлених професійних громадських організацій до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів є кроком до реалізації оголошеної практики здійснення поступових змін стосовно імплементації вимог Директиви 2001/83/ЄС Європейського парламенту та Ради ЄС від 6 листопада 2001 року (стаття 40) щодо процедури ліцензування імпорту лікарських засобів в українське законодавство.

Саме шляхом внесення відповідних змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів та затвердження Порядку контролю за додержанням Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів буде відбуватись поетапне посилення контролю за суб’єктами господарювання, що здійснюють імпорт лікарських засобів.

За матеріалами сайту Державної служби України з лікарських засобів

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно