text
Медична справа

Відбулося засідання Київської обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

  • 10 липня 2013
  • 18

Вчора, 9 липня, на засіданні Київської обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу були розглянуті актуальні питання епідеміологічнї ситуації ВІЛ на території Київщини.

Вчора, 9 липня, на засіданні Київської обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу були розглянуті актуальні питання епідеміологічнї ситуації ВІЛ-інфекції на території Київщини. Про це повідомляє прес-служба Київської обласної державної адміністрації.

У події взяли участь заступник голови Київської облдержадміністрації Тетяна ПОДАШЕВСЬКА та заступник директора департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Олександр ГЛУШАНИЦЯ.

На засіданні, зокрема, розглядались питання реалізації заходів Державної програми протидії поширенню ВІЛ на Київщині у 2013 році. Обговорювалось питання, щодо заходів моніторингу та оцінки виконання програми. Також Олександром ГЛУШНИЦЕЮ було наголошено на необхідності створення робочої групи з розробки проекту Київської обласної програми з подолання епідемії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014-2018 роки.

Заступницею губернатора Тетяною ПОДАШЕВСЬКОЮ було зазначено, що ситуацію з туберкульозом та ВІЛ-інфекції/СНІД інфікуванням в регіоні необхідно тримати на постійному контролі. В області вже проводяться протитуберкульозні заходи, зокрема виїзні флюорографічні обстеження населення, надається соціальна підтримка хворим тощо.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно