text
Медична справа

До кінця місяця Держслужба протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу перевірить сім регіонів України

  • 9 липня 2013
  • 24

До кінця липня Держслужба планує перевірити 7 регіонів: Дніпропетровський, Кіровоградський, Луганський, Миколаївський, Одеський, Херсонський та Автономну Республіку Крим.

Як повідомляє Урядовий портал, Держслужбою України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу була здійснена перевірка ще чотирьох регіонів України. Нагадаємо, що до кінця липня Держслужба планує перевірити 7 регіонів: Дніпропетровський, Кіровоградський, Луганський, Миколаївський, Одеський, Херсонський та Автономну Республіку Крим.

Перший із запланованих візитів був здійснений у Дніпропетровську область. Цими днями комісія  відвідала Кіровоградську, Одеську області та Автономну Республіку Крим.

Нагадаємо, що до складу комісії входять Голова Держслужби України з соціальних захворювань Тетяна АЛЕКСАНДРІНА, заступник головного лікаря з організаційно-методичної роботи Донецької обласної  клінічної туберкульозної лікарні, радник Міністра охорони здоров’я України Ганна КОВАЛЬОВА, представники Державної  установи «Національний інститут фтизіатрії та пульмонології імені Ф.Г. Яновського АМН України», а також державних установ та обласних державних адміністрацій, лікарі-фтизіатри.

Під час перевірок увагу, перш за все, зосереджено на виконанні загальнодержавних заходів, дотриманні стандартів лікування, які базуються на основі доказової медицини та кращих світових практик. Окрім цього експерти визначають рівень координації протитуберкульозних заходів, якість запровадження електронного реєстру хворих на туберкульоз, функціонування системи моніторингу та оцінки заходів.

Варто зазначити, що окрім оцінювання якості діяльності закладу охорони здоров’я, експерти надаватимуть необхідну методичну допомогу, а за результатами перевірок будуть сформовані відповідні висновки та конкретні пропозиції до розгляду.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно