З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

У Кіровоградській області стартувала медична реформа

  • 5 липня 2013
  • 31

Вчора, 4 липня, депутатами Кіровоградської міської ради був підтриманий проект про створення на базі міських поліклінік трьох центрів медико-санітарної допомоги. Більшість депутатів погодилось, що розпочинати реформу потрібно вже зараз.

Вчора, 4 липня, депутатами Кіровоградської міської ради був підтриманий проект про створення на базі міських поліклінік трьох центрів медико-санітарної допомоги. Таким чином, можна вважати що Кіровоградська область розпочала впровадження медичної реформи, сутність якої полягає у збільшенні фінансування, посиленні матеріально-технічного забезпечення медичної галузі, роз меженні первинного і вторинного рівнів медичної допомоги тощо. Більшість депутатів погодилось, що розпочинати реформу потрібно вже зараз, адже в інакшому випадку місто вже в наступному році може втратити можливість фінансувати медичну галузь.

Планується, що фінансування первинного та вторинного рівнів медичної допомоги буде розмежовано вже в наступному році. Також передбачено ряд заходів, щодо збільшення кількості сімейних лікарів. Окрім цього, на сесійному засіданні депутатами були внесені зміни до бюджету міста. З доходів бюджету, який був збільшений на 4,2 мільйона гривень. Частина цих грошей буде спрямована на капітальний ремонт закладів охорони здоров’я.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно