З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

ВООЗ впроваджує нову методику боротьби з ВІЛ

  • 1 липня 2013
  • 29

Експерти вважають, що до 2025 року ця методика зможе врятувати більше 3 мільйонів людей. Окрім цього, експерти ВООЗ переконані, що такий спосіб лікування є економічно вигідним та зможе себе окупити.

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) видала нову інструкцію з боротьби проти ВІЛ-інфекції. За прогнозами експертів нова методика лікування зможе вберегти мільйони інфікованих людей.

ВООЗ пропонує інфікованим пацієнтам приймати на ранній стадії захворювання універсальний лікувальний засіб «три в одному». Саме у цей період імунна система ще досить сильна і може чинити опір інфекції.

Експерти вважають, що до 2025 року ця методика зможе врятувати більше 3 мільйонів людей. Окрім цього, експерти ВООЗ переконані, що такий спосіб лікування є економічно вигідним та зможе себе окупити.

Нагадаємо, що незважаючи на те, що СНІД є дуже «молодою» хворобою (перші випадки захворювання були зафіксовані близько 30 років тому), він розповсюдився по планеті з неймовірною швидкістю. За даними, оприлюдненими на Національній конференції з проблеми СНІДу, на сьогодні у світі від цієї хвороби загинуло близько 23 мільйонів чоловік.

Сьогодні ведення ВІЛ-позитивних пацієнтів передбачає залучення міждисциплінарної команди, невід’ємною частиною якої є медична сестра. Про основні функції медичної сестри міждисциплінарної команди із забезпечення медико-соціальної допомоги ВІЛ-інфікованим дітям та їх сім’ям ви можете дізнатись у травневому (№ 05/2013) номері  журналу «Довідник головної медичної сестри».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно