З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Держслужба України соцзахворювань розпочала перевірки закладів охорони здоров’я України

  • 27 червня 2013
  • 20

Під час перевірки увагу зосереджено на виконанні загальнодержавних заходів, дотриманні стандартів лікування, які базуються на основі доказової медицини та кращих світових практик тощо.

Розпочалась низка моніторингових візитів Державної служби України з соціальних захворювань. Мета візитів — перевірка стану виконання загальнодержавних заходів протидії захворюванню на туберкульоз, впровадженню Уніфікованого клінічного протоколу первинної, вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги за темою «Туберкульоз» та надання методичної допомоги в розробці локальних клінічних протоколів.

До складу комісії входять Голова Держслужби України з соціальних захворювань Тетяна АЛЕКСАНДРІНА, заступник головного лікаря з організаційно-методичної роботи Донецької обласної  клінічної туберкульозної лікарні, радник Міністра охорони здоров’я України Ганна КОВАЛЬОВА та інші представники державних установ, науковці.

Перший із запланованих візитів був здійснений у Дніпропетровську область. Під час перевірки увагу було зосереджено на ключових аспектах: виконанні загальнодержавних заходів, дотриманні стандартів лікування, які базуються на основі доказової медицини та кращих світових практик. Було враховано наскільки фтизіатрами на сьогодні використовуються нормативні та законодавчі нововведення, рівень прихильності до проблеми поширення соціально небезпечних захворювань з боку місцевої влади тощо.

За словами Голови Держслужби України з соціальних захворювань, фаховими перевірками до кінця липня буде охоплено ще шість регіонів — Автономна Республіка Крим, Кіровоградська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Херсонська області. 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно