text
Медична справа

Україна та Грузія домовились про співробітництво у галузі охорони здоров’я

  • 26 червня 2013
  • 24

24-25 червня у Тбілісі відбулось Восьме засідання Спільної міжурядової українсько-грузинської комісії з питань економічного співробітництва. Під час події була підписана Угода про співробітництво у сфері охорони здоров’я і медичної науки між Україною та Грузією.

Перший заступник Міністра охорони здоров’я України Олександр КАЧУР у складі української делегації на чолі з Віце-прем’єр-міністром України Олександром ВІЛКУЛОМ взяв участь у Восьмому засіданні Спільної міжурядової українсько-грузинської комісії з питань економічного співробітництва, що проходило 24–25 червня в Тбілісі.  

Під час зустрічі Віце-прем’єр-міністр України Олександр ВІЛКУЛ та Віце-прем’єр-міністр Грузії Каха КАЛАДЗЕ обговорили актуальні питання співробітництва двох країн. Сторони приділили особливу увагу розвитку гуманітарних відносин України та Грузії. Національний Центр контролю захворювань і громадського здоров’я Грузії готовий здійснювати обмін інформацією з Міністерством охорони здоров’я України (МОЗ) та відповідними закладами охорони здоров’я України щодо поширення інфекційних хвороб.

Перший заступник Міністра охорони здоров’я України Олександр КАЧУР та заступник Міністра праці, охорони здоров’я і соціального захисту Грузії Кахабер САКАНДЕЛІДЗЕ підписали Угоду про співробітництво у сфері охорони здоров’я і медичної науки, що у свою чергу буде сприяти поглибленню співпраці між державами. Крім того, сторони домовились про активізацію двосторонньої співпраці у розширенні українсько-грузинської договірно-правової бази.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно