З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

У межах програми «БІОКОН для здоров’я жінки» видано благодійну допомогу

  • 25 червня 2013
  • 51

З 2013 року стартувала програма «БІОКОН для здоров’я жінки». У межах цього проекту щомісяця дві жіночі консультації у двох різних регіонах отримують від БІОКОНу необхідне обладнання для діагностики та лікування.

З 2013 року стартувала програма «БІОКОН для здоров’я жінки», розрахована на 3 роки. У межах цього соціального проекту надається благодійна допомога лікарням усіх регіонів України. Щомісяця дві жіночі консультації у двох різних регіонах отримують від БІОКОНу необхідне обладнання для діагностики та лікування.

Благодійну допомогу у вигляді електрохірургічного діатермокоагулятора отримали Івано-Франківський міський клінічний пологовий будинок, Кам’янець-Подільска міська поліклініка № 1, Первомайська центральна районна лікарня, Полтавська міська клінічна лікарня № 4, Мелітопольський пологовий будинок. Також Ужгородський міський перинатальный центр отримав великий хірургічний набір для проведення операцій. В Куп’янській центральній районній лікарні (Харківська область) на кошти БІОКОНу були встановлені пластикові вікна в палатах жіночої консультації, а також вручені ембріональні допплерівські вимірювачі для визначення серцебиття плода.

В умовах українських реалій розвитку системи охорони здоров’я медичні працівники високо оцінюють значимість програми «БІОКОН для здоров’я жінки». «Ми висловлюємо велику подяку компанії БІОКОН, яка не залишається осторонь проблем медичної галузі», — зауважила завідуюча акушерського відділення Івано-Франківського Міського клінічного пологового будинку Тамара МОЦЮК.

«Соціальний аспект діяльності вашої компанії сьогодні дуже важливий. Здоров’я українських жінок — це запорука здоров’я наступних поколінь», — підкреслила головний лікар Мелітопольського міського пологового будинку Олена КАЛІНІЧЕНКО.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно