З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Підбито підсумки партнерства МОЗ та Санофі-Авентіс Україна у межах Меморандуму про розуміння

  • 21 червня 2013
  • 10

У Міністерстві охорони здоров’я України відбулась нарада з представниками компанії Санофі-Авентіс Україна. Під час засідання буди підбиті проміжні підсумки трьохрічної співпраці МОЗ та Санофі-Авентіс Україна у межах Меморандуму про взаєморозуміння.

У Міністерстві охорони здоров’я України (МОЗ) відбулась нарада з представниками компанії Санофі-Авентіс Україна. Під час засідання буди підбиті проміжні підсумки трьохрічної співпраці МОЗ та Санофі-Авентіс Україна у межах Меморандуму про взаєморозуміння. Меморандум був підписаний у грудні 2011 року, згідно з ним, компанія Санофі надає підтримку українським державним органам влади у впровадженні програми реформування галузі охорони здоров’я.

Нарадою головував заступник Міністра-керівника апарату Роман БОГАЧЕВ. Він зазначив, що головною метою проекту є успішна реалізація «Державної програми з протидії цукровому діабету» та «Загальнодержавної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2007‒2016 роки», які в свою чергу передбачають цілий комплекс заходів.

У межах Меморандуму були розроблені та затверджені Методичних рекомендацій «Профілактика та рання діагностика раку грудної залози». На основі цього документу було розроблено та запропоновано «шлях пацієнта», із яким ознайомлені онкологи регіонів України. Сьогодні чітко визначено, як повинен виглядати скринінг.

Окрім цього, спільно із громадськими організаціями та Українською федерацією боротьби проти раку були розроблені матеріали для інформування населення, які розповсюджуються у поліклініках.

Також, у 2012 році було запущено Програму керування діабетом у пілотних регіонах, у межах якої були підготовлені Школи самоконтролю для діабетиків.

Під час зустрічі також обговорювалася перспектива залучення міжнародних експертів до розробки додаткових заходів за напрямками епілепсія та орфанні (рідкісні) захворювання.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно