З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Державні закупівлі МОЗ України перебувають під контролем громадськості

  • 21 червня 2013
  • 34

Онкологічно та онкогематологічно хворі діти будуть забезпечені лікувальними препаратами на 100%. Зокрема цього року фінансування на закупівлю лікарських препаратів для лікування онкохворих дітей збільшилось до 216 мільйонів гривень, що на 125 мільйонів більше, ніж минулого року.

Онкологічно та онкогематологічно хворі діти будуть забезпечені лікувальними препаратами на 100%. Про це повідомила начальник управління державних цільових програм та державних закупівель Міністерства охорони здоров’я України (МОЗ) Галина ДОВГАНЧИН, під час прес-конференції у МОЗ.

За її словами , МОЗ вживає усіх заходів для збільшення обсягів державного фінансування на виконання державних програм і заходів. Порівняно з 2011 роком фінансування на виконання бюджетної програми у 2013 році збільшилось на 20%. Зокрема цього року фінансування на закупівлю лікарських препаратів для лікування онкохворих дітей збільшилось до 216 мільйонів гривень, що на 125 мільйонів більше, ніж минулого року.

На сьогодні МОЗ закупило лікарських засобів і виробів медичного призначення на 1 мільярд 768 мільйонів гривень, що становить 84,4% від загальних обсягів закупівлі на поточний рік.

Галина ДОВГАНЧИН звернула увагу, що в міністерстві продовжується оптимізація номенклатури закупівель і закуповуються лише ті якісні препарати, які передбачені в протоколах та стандартах лікуваннях.

Задля ефективного розподілення лікарських препаратів по регіонах, в МОЗ діє спеціальна методика розрахунку. Саме завдяки їй вдалось правильно визначити потребу препаратів по регіонам і перерозподілити наявні надлишки препаратів.

Окрім цього представник міністерства окремо наголосила на прозорості здійснення державних закупівель та всебічному висвітленні їх на сайті Міністерства охорони здоров'я України, тож можна зазначити, що державні закупівлі МОЗ перебувають під контролем громадськості.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно