Знято заборону на використання вакцин проти гепатиту B, кашлюка, дифтерії та правця

20 червня 2013
68
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Відповідно до чинного законодавства та вимог Держлікслужби України було проведено повторний лабораторний контроль таких вакцин: АКДП-Біолік, АДП-М-Біолік, АДП-Біолік, АДМ-Біолік, вакцина для профілактики гепатиту B.

На підставі позитивних результатів лабораторних випробувань Державною службою України з лікарських засобів знято тимчасову заборону на використання таких вакцин: АКДП-Біолік, АДП-М-Біолік, АДП-Біолік, АДМ-Біолік, вакцина для профілактики гепатиту B. Тимчасова заборона діяла з грудня 2012 року. Наразі відновлено можливість проведення щеплень проти гепатиту B, кашлюка, дифтерії та правця.

Відповідно до чинного законодавства та вимог Держслужби було проведено повторний лабораторний контроль зазначених вакцин, який підтвердив якість та безпечність для здоров’я цих імунобіологічних препаратів.

З рішенням Держслужби ознайомлені структурні підрозділи з питань охорони здоров'я обласних та міських державних адміністрацій. З документами, що знімають заборону, можна ознайомитися на сайті Державної служби України з лікарських засобів.

logo