З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

У Запоріжжі відкрито Міжрегіональний тренінговий центр з питань ВІЛ-інфекції/СНІДу

  • 20 червня 2013
  • 14

Розвиток мережі тренінгових центрів, зокрема, відкриття Запорізького — новий етап у розвитку системи протидії ВІЛ-інфекції в Україні. Діяльність центру забезпечить доступ до навчання з питань ВІЛ-інфекції/СНІДу спеціалістам первинної ланки охорони здоров’я.

Центр було створено на базі комунальної установи «Запорізький  обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом», котрий є клінічною базою Запорізької медичної академії післядипломної освіти.

«Ми ставимо амбітні цілі — забезпечити антиретровірусною терапією на кінець 2013 року понад 50 тисяч пацієнтів (за рахунок коштів Державного бюджету та Глобального фонду) та розширити лікування ВІЛ-інфекції за місцем проживання шляхом створення центрів надання інтегрованих послуг ВІЛ-інфікованим особам», — заявила директор державної установи «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров’я України» Наталія НІЗОВА під час відкриття центру.

Поява тренінгового центру стала можливою завдяки реалізації в Україні гранту Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією «Розбудова довгострокової системи надання комплексних послуг з профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу, лікування, догляду та підтримки серед груп найвищого ризику та людей, котрі живуть з ВІЧ (ЛЖВ) в Україні».

Наталя НІЗОВА зазначає, що розвиток мережі тренінгових центрів, зокрема, відкриття Запорізького — новий етап у розвитку системи протидії ВІЛ-інфекції в Україні. Діяльність центру забезпечить доступ до навчання з питань ВІЛ-інфекції/СНІДу спеціалістам первинної ланки охорони здоров’я. Створення мережі тренінгових центрів та клінічних навчальних баз зміцнить систему підготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів медичного і немедичного профілю з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на регіональному рівні в контексті реформи охорони здоров’я, а також дасть змогу активно запроваджувати міжнародний досвід у державну систему вищої медичної освіти в Україні.

Навчання в центрі проводитимуть фахівці Запорізького обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом та викладачі Запорізької медичної академії післядипломної освіти Міністерства охорони здоров’я України.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно