text
Медична справа

В Одесі пройшов третій Конгрес Євроазіатської асоціації дерматовенерологів

  • 18 червня 2013
  • 23

З 31 травня по 4 червня в Одесі проходив третій Конгрес Євроазіатської асоціації Дерматовенерологів. Найавторитетніші фахівці світу ділилися досвідом з українськими колегами.

З 31 травня по 4 червня в Одесі проходив третій Конгрес Євроазіатської асоціації дерматовенерологів. Найавторитетніші фахівці світу ділилися досвідом з українськими колегами.

Президент Конгресу, головний дерматовенеролог МОЗ України Олександр ЛІТУС у вступному слові зазначив, що та кількість фахівців-дерматовенерологів світового масштабу, котрі прилетіли в Одесу, говорить про те, що Україна стрімко зростає в аспекті вдосконалення медичних послуг. «Світові є що розповісти українським лікарям, і відповідно українська медична спільнота готова до сприйняття та активного застосування отриманих знань та досвіду», — сказав Олександр ЛІТУС.

Цього року на конгресі з доповідями виступило понад 150 спікерів з різних країн, а їх слухали загалом майже 2000 учасників.

Найгостріші теми сучасної дерматовенерології спеціалісти та експерти розглядали протягом кількох днів під час симпозіумів та майстер-класів. Вперше в Україні рамках Конгресу пройшов День Юсті (IUSTI — International Union against Sexually Transmitted Infections, Міжнародний союз по боротьбі з інфекціями, які передаються статевим шляхом). Під час заходу відбулись навчальні семінари для лікарів-практиків — дераматовенерологів та акушерів-гінекологів, на яких було представлено останні наукові здобутки в питаннях діагностики та лікування інфекцій, які передаються статевим шляхом.

Довгоочікуваний майстер-клас з дерматохірургії відбувся за участю Неллі КОННІКОВ (США), Гарі ЧАНГА (США), Баруха КАПЛАНА (Ірландія) та Ігоря КУЦЕНКА (Україна).

Конгрес проходив за підтримки Міністерства охорони здоров'я України та Національної Академії медичних наук України.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно