З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

«Роби все вчасно» — акція до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

  • 2 грудня 2015
  • 44

У Всесвітній день боротьби зі СНІДом, який відзначався 1 грудня, Міжнародна благодійна організація «Східноєвропейське та Центральноазіатське об’єднання людей, які живуть з ВІЛ» (CЦО ЛЖВ) організувала акцію «Роби все вчасно»

У Всесвітній день боротьби зі СНІДом, який відзначався 1 грудня, Міжнародна благодійна організація «Східноєвропейське та Центральноазіатське об’єднання людей, які живуть з ВІЛ» (далі — CЦО ЛЖВ) організувала акцію «Роби все вчасно». Мета заходу — нагадати про важливість проблеми СНІДу у всому світі, підкреслити необхідність вчасного реагування та профілактики хвороби.

На заході мав слово і Міністр охорони здоров’я Олександр КВІТАШВІЛІ. Він нагадав про важливість вчасного виявлення хвороби, про необхідність тестування та проведення профілактичних заходів. За його словами, втричі уповільнився темп розвитку епідемії, вдвічі вдалося зменшити поширення ВІЛ-інфекції серед наркозалежних, у сім разів — ймовірність передачі ВІЛ-інфекції від матері до дитини та збільшити у 22 рази обсяги охоплення антиретровірусною терапією інфікованих. У 2015 році більш ніж 67 тисяч осіб в Україні отримують антиретровірусну терапію (АРТ).

Президент СЦО ЛЖВ Володимир ЖОВТЯК повідомив, що в Україні протягом останніх років щорічно виявляється майже 30 тисяч ВІЛ-позитивних осіб, проте зараз країна перебуває на вирішальному етапі боротьби з епідемією — завдяки спільним зусиллям влади, громадськості та міжнародної спільноти.

В усьому світі окрім Східної Європи та Центральної Азії епідемія ВІЛ/СНІДу перебуває під контролем. Проте, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я та ЮНЕЙДС, у світі інфіковано ВІЛ майже 35 мільйонів людей.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно