З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

В Києві проаналізовані результати впровадження медичної реформи

  • 13 червня 2013
  • 32

11 червня 2013 року на зустрічі заступника голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Віктора КОРЖА та Директора департаменту охорони здоров’я Віталія МОХОРЄВА сімейними лікарями, педіатрами і терапевтами столиці були обговорені перші результати впровадження медичної реформи у місті Києві.

11 червня 2013 року в Києві відбулась зустріч заступника голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Віктора КОРЖА та Директора департаменту  охорони здоров’я Віталія МОХОРЄВА з сімейними лікарями, педіатрами і терапевтами столиці. Це одна з систематичних зустрічей, які відбуваються у межах впровадження медичної реформи.

Були обговорені переваги роботи лікарів первинної ланки на прикладі пілотних Дарницького та Дніпровського районів міста Києва. Окрім цього, була розглянута практична сторона організації діяльності центрів медико-санітарної допомоги та функції консультаційно-діагностичних центрів, які протягом року запрацюють у кожному районі Києва.

Було зауважено, що результатом впровадження реформи у пілотних районах стало підвищення вдвічі заробітної плати сімейних лікарів (в умовах реорганізації первинної ланки). Також, у бюджеті Києва на 2013 рік передбачено 100,9 мільйонів гривень для виплати надбавок за обсяг та якість.

Окрім грошового стимулу, який передбачається медичною реформою, планується  вирішення житлових питань для лікарів, надання права безкоштовного проїзду в міському комунальному пасажирському транспорті загального користування. Разом з тим, для введення додаткових місцевих стимулів готується проект рішення Київради щодо затвердження програми «Місцеві стимули» на 2013–2016 роки.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно