З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Стартував новий соціально-інформаційний проект — «Профілактика та контроль гіпертонії — запорука здоров’я нації»

  • 7 червня 2013
  • 22

4 червня 2013 року в Житомирі розпочався перший етап соціально-інформаційного проекту «Профілактика та контроль гіпертонії — запорука здоров’я нації». Головна мета проекту — це пропаганда ранньої діагностики та своєчасного лікування гіпертонічної хвороби, а також впровадження відповідних механізмів у систему охорони здоров’я України.

4 червня 2013 року в Житомирі розпочався перший етап соціально-інформаційного проекту «Профілактика та контроль гіпертонії — запорука здоров’я нації». Його ініціаторами та організаторами виступили громадська організація «Проти гіпертензії» та «Асоціація замовників і виробників соціальної реклами в Україні».

Проблема гіпертонії є надзвичайно актуальною для України. За даними Міністерства охорони здоров’я України (МОЗ) за останні 10 років рівень захворюваності на гіпертонічну хворобу виріс майже втричі. Однією з головних причин невтішної статистики є масове самолікування. Серед 14 мільйонів пацієнтів лише 60% мають встановлений діагноз. Із них тільки 25% отримують повноцінне лікування.
Головна мета проекту — це пропаганда ранньої діагностики та своєчасного лікування гіпертонічної хвороби, впровадження відповідних механізмів у систему охорони здоров’я України.

У межах реалізації проекту передбачено ряд інформаційно-просвітніх заходів, зокрема:

1. Контроль лікування пацієнтів на артеріальну гіпертензію лікарями-експертами, включаючи самоконтроль пацієнтами стану здоров’я за допомогою щоденників (На цю тему також читайте статтю Абдумурата БАБАДЖАНОВА та Лариси КАДОМЦЕВОЇ «Прихильність до лікування хворих на гіпертонічну хворобу» у травневому номері журналу «Управління закладом охорони здоров’я»).

2. Залучення фармацевтів до моніторингу артеріального тиску пацієнтів безпосередньо в аптечних закладах ( На цю тему також читайте статтю Івана ЦАНЬКА та Ярослава КЕЛЕБАНА «Вартість лікування гіпертонічної хвороби препаратами різних виробників» у травневому номері журналу «Управління закладом охорони здоров’я»).

3. Розміщення санбюлетенів в медичних закладах (На цю тему також читайте матеріал «Школа пацієнта» у квітневому номері журналу «Довідник головної медичної сестри»), постерів в аптеках і громадському транспорті.

4. Розміщення зовнішньої і внутрішньої соціальної реклами.

5. Розміщення роликів соціальної реклами в ЗМІ.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно