МОЗ буде безкоштовно консультувати щодо реєстрації та перереєстрації лікарських засобів

5 червня 2013
53
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Міністерство охорони здоров’я та Державний експертний центр будуть проводити безкоштовні консультації з питань реєстрації лікарських засобів.

Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) та державне підприємство «Державний експертний центр» (ДЕЦ) планують проводити безкоштовні консультації для заявників на реєстрацію (перереєстрацію) лікарських засобів, у тому числі медичних імунобіологічних препаратів. Так, протягом найближчого часу планується проведення низки семінарів із впровадження оновленого Порядку проведення експертизи реєстраційних матеріалів на лікарські засоби, що подаються на державну реєстрацію (перереєстрацію), а також експертизи матеріалів про внесення змін до реєстраційних матеріалів протягом дії реєстраційного посвідчення, затвердженого наказом МОЗ від 26.08.2005  № 426.

Консультації будуть проводитися, аби уникати неузгодженостей під час процедури державної реєстрації лікарських засобів. На офіційному сайті ДЕЦ вже створено відповідний розділ «Питання — відповідь», в якому публікуються відповіді на найбільш популярні питання. Вони можуть стосуватися оформлення заяви на державну реєстрацію, перереєстрацію та внесення змін до реєстраційних матеріалів, а також при проведенні експертизи реєстраційних матеріалів фахівцями Державного експертного центру. Надсилати свої запитання можна на електронну адресу: info@dec.gov.ua.

Довідка: Статті експертів Державного експертного центру можна знайти в журналі «Управління закладом охорони здоров’я», зокрема у травневому номері 2013 року. 

logo