З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

МОЗ буде безкоштовно консультувати щодо реєстрації та перереєстрації лікарських засобів

  • 5 червня 2013
  • 35

Міністерство охорони здоров’я та Державний експертний центр будуть проводити безкоштовні консультації з питань реєстрації лікарських засобів.

Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) та державне підприємство «Державний експертний центр» (ДЕЦ) планують проводити безкоштовні консультації для заявників на реєстрацію (перереєстрацію) лікарських засобів, у тому числі медичних імунобіологічних препаратів. Так, протягом найближчого часу планується проведення низки семінарів із впровадження оновленого Порядку проведення експертизи реєстраційних матеріалів на лікарські засоби, що подаються на державну реєстрацію (перереєстрацію), а також експертизи матеріалів про внесення змін до реєстраційних матеріалів протягом дії реєстраційного посвідчення, затвердженого наказом МОЗ від 26.08.2005  № 426.

Консультації будуть проводитися, аби уникати неузгодженостей під час процедури державної реєстрації лікарських засобів. На офіційному сайті ДЕЦ вже створено відповідний розділ «Питання — відповідь», в якому публікуються відповіді на найбільш популярні питання. Вони можуть стосуватися оформлення заяви на державну реєстрацію, перереєстрацію та внесення змін до реєстраційних матеріалів, а також при проведенні експертизи реєстраційних матеріалів фахівцями Державного експертного центру. Надсилати свої запитання можна на електронну адресу: info@dec.gov.ua.

Довідка: Статті експертів Державного експертного центру можна знайти в журналі «Управління закладом охорони здоров’я», зокрема у травневому номері 2013 року. 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно