Розпочато V Український чемпіонат бригад екстреної (швидкої) допомоги з міжнародною участю

23 травня 2013
56
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Мета чемпіонату — підвищення професійного рівня працівників бригад швидкої допомоги, обмін досвідом та налагодження міжнародного співробітництва. Також у рамках чемпіонату запланована конференція, науковий симпозіум та майстер-класи для учасників.

У четвер, 23 травня, у Києві відбулось урочисте відкриття V Українського чемпіонату бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги з міжнародною участю.

У відкритті чемпіонату взяли участь Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова та голова Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександр Попов.

Захід буде проходити у Пущі-Водиці. Під час чемпіонату бригади швидкої допомоги мають виконати вісім завдань та продемонструвати вміння надавати медичну допомогу у різних ситуаціях. За виконанням завдань буде пильно слідкувати журі, яке по завершенню чемпіонату визначить переможців.

Загалом, у V Українському чемпіонаті бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги братимуть участь 37 команд — кожна у складі лікаря, 2 фельдшерів (або медичних сестер) та водія.

Мета чемпіонату — це, перш за все, підвищення професійного рівня працівників бригад швидкої допомоги, обмін досвідом та налагодження міжнародного співробітництва. Також у рамках чемпіонату запланована Всеукраїнська Конференція з міжнародною участю «Екстрена медична допомога», науковий симпозіум та майстер-класи для учасників.

logo