З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Законодавство про захист персональних даних очікують зміни

  • 15 травня 2013
  • 34

Верховна Рада України 14 травня 2013 року ухвалила Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення системи захисту персональних даних». Наразі нормативний акт перебуває на розгляді у Президента України.

У разі підписання Президентом України Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення системи захисту персональних даних» набере чинності, як зазначено у його Прикінцевих та перехідних положеннях, з 1 січня 2014 року. Відповідно, до настання зазначеного терміну спеціально уповноваженим державним органом у сфері захисту персональних даних залишається Державна служба України з питань захисту персональних даних.

Законодавчим актом внесено зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Закону України «Про захист персональних даних» та Закону України «Про ратифікацію Конвенції про захист осіб у зв’язку з автоматизованою обробкою персональних даних та Додаткового протоколу до Конвенції про захист осіб у зв’язку з автоматизованою обробкою персональних даних» з метою визначення Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини уповноваженим органом у сфері захисту персональних даних.

Закон України «Про захист персональних даних» в редакції від 20.11.2012 залишається чинним. Державна служба України з питань захисту персональних даних буде продовжувати виконувати завдання з реалізації державної політики у сфері захисту персональних даних відповідно до статті 23 Закону України «Про захист персональних даних», зокрема щодо:

  • реєстрації баз персональних даних;
  • здійснення повноважень щодо контролю за додержанням вимог законодавства про захист персональних даних шляхом проведення виїзних та безвиїзних перевірок володільців (розпорядників) персональних даних;
  • розгляду звернень та скарг фізичних та юридичних осіб тощо до передачі функцій.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно