З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Інформаційні технології у сфері охорони здоров’я

  • 17 квітня 2013
  • 18

Не вперше підіймається питання впровадження інформаційних технологій у сфері охорони здоров’я в Україні. З цією метою було проведене засідання Координаційної ради МОЗ з питань інформатизації сфери охорони здоров’я.

Як сказав Маєр Амшель Ротшильд — «Хто володіє інформацією — той володіє світом». Інформація є дуже цінним матеріалом у сучасному світі. Можна без перебільшення сказати, що сучасне суспільство є суспільством інформації, її ерою. Тому не дивно, що сучасна політика багатьох держав спрямована на інформатизацію суспільства, створення сучасної інформаційної структури у пріоритетних напрямах діяльності держави.

Не вперше підіймається питання впровадження інформаційних технологій у сфері охорони здоров’я в Україні. З цією метою було проведене засідання Координаційної ради Міністерства охорони здоров’я України (МОЗ) з питань інформатизації сфери охорони здоров’я. Вперше були прийняті Завдання галузевої програми і проекту інформатизації галузі охорони здоров’я України. Нагадаємо, що 13 березня була ухвалена Концепція інформатизації сфери охорони здоров’я.

Метою інформатизації сфери охорони здоров’я України є підвищення якості, своєчасності та доступності медичної допомоги населенню та забезпечення більш ефективного управління сферою охорони здоров'я України за допомогою організації розвинутого та ефективного інформаційного простору сфери охорони здоров'я України та інтеграція його до національних та світових інформаційних систем.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно