День хворих на епілепсію, або «фіолетовий день»

26 березня 2013
62
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Ініціатором створення Всесвітнього дня хворих на епілепсію стала 9-річна дівчинка Кессіді Меган, яка вирішила показати, що вона нічим не відрізняється від інших людей. Ініціативу Кессіді підтримало чимало світових організацій.

Вже близько 5 років у всьому світі відзначають День хворих на епілепсію, який ще називають «фіолетовий день». Ця назва була вигадана Кессіді Меган, 9-річною дівчинкою, яка страждає на епілепсію. Кессіді, яка постійно відчувала певне нехтування з боку дорослих та однолітків, вирішила показати, що вона нічим не відрізняється від інших людей.

Ініціативу дівчинки щодо «фіолетового дня», коли всі бажаючі можуть висловити підтримку хворим на епілепсію, підтримало чимало світових організацій. У Всесвітній день хворих на епілепсію зазвичай відбуваються благодійні акції, аукціони, збираються кошти на підтримку людей, які страждають на це захворювання.

Епілепсія – це поширене захворювання нервової системи, що характеризується періодичними нападами, які призводять до порушення рухових, вегетативних і розумових функцій. Відомо, що на епілепсію страждали такі відомі особистості як Федір Достоєвський, Георг Гендель, Альфред Нобель, Данте Аліг’єрі та інші.

logo