-

Всесвітній день боротьби проти раку

4 лютого 2013
36
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Задля підвищення обізнаності населення про рак,четвертого лютого щорічно відзначається Всесвітній день боротьби проти раку. Кожного року фіксується близько 6 мільйонів нових випадків захворювання.

Рак — одне з найстрашніших захворювань сучасної цивілізації. Кожного року фіксується близько 6 мільйонів нових випадків захворювання злоякісними пухлинами.

Рак можуть спровокувати різні чинники: високий індекс маси тіла, відсутність фізичної активності, вживання алкоголю, тютюну, високі дози радіації. Проте науковці не виключають і психічні чинники виникнення злоякісних пухлин: тривала депресія, стрес тощо.

За статистикою, більше 43% ракових захворювань можна було б запобігти завдяки здоровому способу життя, вакцинації та уникненні тривалого перебування на сонці.

Задля підвищення обізнаності населення про рак, привернення уваги до методів його запобігання виявлення та лікування відзначається Всесвітній день боротьби проти раку. Ця подія була ініційована Міжнародним союзом по боротьбі з онкологічними захворюваннями у 2005 році і з того часу відзначається щорічно.

logo