З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Внесені зміни до Порядку державної акредитації закладів охорони здоров’я

  • 28 січня 2013
  • 37

Внаслідок прийняття постанови була спрощена процедура проходження акредитації закладів охорони здоров’я, чітко визначені порядок та строк її проходження, порядок оскарження результатів у разі необхідності.

15 січня 2013 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 липня 1997 р. № 765» від 17.12.2012 № 1216, опублікована в Урядовому кур’єрі за 15 січня 2013 року (№ 8) та Офіційному віснику України за 18 січня 2013 року (№ 2).

Головною метою прийняття постанови є удосконалення процесу акредитації закладів охорони здоров’я всіх форм власності як механізму зовнішнього контролю якості медичного обслуговування населення, а також приведення редакції постанови у відповідність до положень чинних Основ законодавства України про охорону здоров’я.

Внаслідок прийняття постанови будуть внесені зміни до розподілу функціональних повноважень між Головою акредитаційної комісії при Міністерстві охорони здоров’я України (МОЗ) та відповідними акредитаційними комісіями, що створені при Міністерстві охорони здоров’я АР Крим та структурних підрозділах з питань охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій щодо акредитації закладів охорони здоров’я приватної та комунальної форм власності.

Була спрощена процедура проходження акредитації, визначений її порядок та строки проведення, можливість проведення позачергової акредитації та порядок оскарження результатів.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно