На Житомирщині створять пілотний госпітальний округ

6 квітня 2016
190
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Заступник Міністра охорони здоров’я України Віктор ШАФРАНСЬКИЙ завітав з робочою поїздкою до Житомирської області. Там він обговорив з медичною спільнотою питання реформи охорони здоров’я у контексті децентралізації

За реформою, первинна медицина повинна бути налагоджена на рівні об’єднаних громад на базі ФАПів та амбулаторій, госпітальні округи мають стати основою вторинного рівня медичного обслуговування, третинний рівень — на базі областей.

Під час зустрічі з головними лікарями закладів охорони здоров’я регіону було запропоновано створити першу модель госпітального округу на базі Коростенського району Житомирської області, у складі міста Коростень, Коростенського, Лугинського, Олевського, Овруцького, Народицького та Малинського районів.

Головний лікар центральної лікарні м. Коростень Віктор ГОРДІЙЧУК запропонував створити на базі Коростенської ЦМЛ лікарню інтенсивного лікування, на базі Коростенської ЦРЛ — лікарню планового лікування та хоспіс. А на базі лікарень решти північних районів області створити лікарні відновного, планового лікування та хоспіси.

logo