На Житомирщині створять пілотний госпітальний округ

6 квітня 2016 179
Заступник Міністра охорони здоров’я України Віктор ШАФРАНСЬКИЙ завітав з робочою поїздкою до Житомирської області. Там він обговорив з медичною спільнотою питання реформи охорони здоров’я у контексті децентралізації

За реформою, первинна медицина повинна бути налагоджена на рівні об’єднаних громад на базі ФАПів та амбулаторій, госпітальні округи мають стати основою вторинного рівня медичного обслуговування, третинний рівень — на базі областей.

Під час зустрічі з головними лікарями закладів охорони здоров’я регіону було запропоновано створити першу модель госпітального округу на базі Коростенського району Житомирської області, у складі міста Коростень, Коростенського, Лугинського, Олевського, Овруцького, Народицького та Малинського районів.

Головний лікар центральної лікарні м. Коростень Віктор ГОРДІЙЧУК запропонував створити на базі Коростенської ЦМЛ лікарню інтенсивного лікування, на базі Коростенської ЦРЛ — лікарню планового лікування та хоспіс. А на базі лікарень решти північних районів області створити лікарні відновного, планового лікування та хоспіси.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах