У Києві відбувся семінар «Правові питання у роботі закладу охорони здоров’я»

18 квітня 2016 183
Зважаючи на велику зацікавленість наших читачів у семінарі «Правові питання у роботі закладу охорони здоров’я», редакція журналів «Управління закладом охорони здоров’я» і «Довідник головної медичної сестри» організувала його удруге, щоб всі охочі змогли отримати докладну консультацію з медичного права.

Повторний захід відбувся менш ніж за місяць від першого — 15 квітня 2016 року.

Лекторами на семінарі «Правові питання у роботі закладу охорони здоров’я» виступили експерти Адвокатського об’єднання «Нацина Рачук» та Консалтингової компанії «Юркрафт Медицина»:

  • Олег РАЧУК — адвокат, директор Адвокатського об’єднання «Нацина Рачук», президент Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України»
  • Радмила ГРЕВЦОВА — адвокат, кандидат юридичних наук, доцент, директор навчально-наукового центру медичного права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, керуюввчий партнер Консалтингової компанії «Юркрафт Медицина», голова комітету з медичного та фармацевтичного права Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України»
  • Ірина ШКАРІВСЬКА — старший юрист, Адвокатське об’єднання «Нацина Рачук»
  • Діана ЖАР — адвокат, Адвокатське об’єднання «Нацина Рачук», заступник голови комітету з медичного та фармацевтичного права Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України»

Учасники другого туру семінару отримали не менш вичерпні відповіді на свої запитання, прослухали доповіді про українське законодавство і судову практику, пов‘язану із медициною, рекомендації щодо поширених робочих ситуацій та складних випадків.

Редакція журналів «Управління закладом охорони здоров’я» і «Довідник головної медичної сестри» дякує слухачам обох турів семінару. Сподіваємось зустрітися з Вами та Вашими колегами на наших наступних освітніх заходах!Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах