З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

У Києві відбувся семінар «Правові питання у роботі закладу охорони здоров’я»

  • 18 квітня 2016
  • 183

Зважаючи на велику зацікавленість наших читачів у семінарі «Правові питання у роботі закладу охорони здоров’я», редакція журналів «Управління закладом охорони здоров’я» і «Довідник головної медичної сестри» організувала його удруге, щоб всі охочі змогли отримати докладну консультацію з медичного права.

Повторний захід відбувся менш ніж за місяць від першого — 15 квітня 2016 року.

Лекторами на семінарі «Правові питання у роботі закладу охорони здоров’я» виступили експерти Адвокатського об’єднання «Нацина Рачук» та Консалтингової компанії «Юркрафт Медицина»:

  • Олег РАЧУК — адвокат, директор Адвокатського об’єднання «Нацина Рачук», президент Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України»
  • Радмила ГРЕВЦОВА — адвокат, кандидат юридичних наук, доцент, директор навчально-наукового центру медичного права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, керуюввчий партнер Консалтингової компанії «Юркрафт Медицина», голова комітету з медичного та фармацевтичного права Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України»
  • Ірина ШКАРІВСЬКА — старший юрист, Адвокатське об’єднання «Нацина Рачук»
  • Діана ЖАР — адвокат, Адвокатське об’єднання «Нацина Рачук», заступник голови комітету з медичного та фармацевтичного права Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України»

Учасники другого туру семінару отримали не менш вичерпні відповіді на свої запитання, прослухали доповіді про українське законодавство і судову практику, пов‘язану із медициною, рекомендації щодо поширених робочих ситуацій та складних випадків.

Редакція журналів «Управління закладом охорони здоров’я» і «Довідник головної медичної сестри» дякує слухачам обох турів семінару. Сподіваємось зустрітися з Вами та Вашими колегами на наших наступних освітніх заходах!

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно