22 квітня — Всеукраїнський день діагностики меланоми

20 квітня 2016 94
Варто відмітити у календарі 22 квітня 2016 року — адже цього дня у багатьох містах пройдуть заходи, присвячені Всеукраїнському дню діагностики меланоми.

Меланома —злоякісна пухлина шкіри, яка може призвести до смерті протягом року після встановлення діагнозу.

Голова Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я, координатор програми «Євромеланома» в Україні Ольга БОГОМОЛЕЦЬ під час прес-конференції, яка нещодавно пройшла у стінах УНІАН, підкреслила, що вона постійно наголошує на важливості профілактичних оглядів і самообстеження. За її словами, в Америці 80% випадків захворювання спочатку фіксуються родичами, а потім підтверджуються лікарями.

Це дійсно має велике значення, бо злоякісні новоутворення шкіри на сьогодні є найбільш поширеним видом онкології в Україні.

Цього року обстеження на меланому проходитимуть у всіх обласних шкірно-венерологічних диспансерах України, а також на базі кафедр дерматовенерології та онкології вищих медичних навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації та закладів післядипломної освіти, а також у приватних медичних закладах Києва, Дніпропетровська, Кривого Рога, Одеси, Мелітополя, Черкас, Вінниці, Тернополя, Львова.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах