ХХІ З’їзд Товариства Червоного Хреста України: підсумки та перспективи

21 квітня 2016 78
ХХІ З’їзд Товариства Червоного Хреста України відбувся 20 квітня 2016 року у Києві. На заході були підведені підсумки роботи за останнє п’ятиріччя і окреслені перспективи подальшої роботи.

Товариство Червоного Хреста України функціонує майже сто років і є найчисленнішою громадською організацією країни, охоплюючи майже 4 мільйони чоловік.

На сьогодні в Україні функціонує чотири лікарні Червоного Хреста (Закарпатська, Хмельницька, Чернівецька та Чернігівська області); хоспіси (Житомирська та Запорізька області), 9 центрів психологічної допомоги Червоного Хреста. Підготовлено 550 спеціалістів, 3090 патронажних і молодших медичних сестер. Також наявні 83 центри та 299 кімнат медико-соціальної допомоги, банки одягу для нужденних, служба розшуку.

Як було повідомлено на заході, з початку збройного конфлікту на сході України та подій у Криму був проведений дійсно великий обсяг робіт. Активізувалися такі напрями, як загони швидкого реагування, навчання основам першої допомоги, допомога пораненим, мобільні медичні бригади та інші. Також була надана гуманітарна допомога внутрішньо переміщеним особам на суму понад 388 мільйонів гривень.

На 2016 рік передбачене поширення програми діяльності пересувних медичних бригад на територіях зі зруйнованою інфраструктурою, що підлягають відбудові (Донецька, Луганська області).Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

  Освітні заходи

  Школа

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Інтернет-магазин

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією

  Книжкова полиця

  «Новий номер УЗОЗ»

  Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

  для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

  Читати книгу

  Спробуйте безплатно

  Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.


  Розсилка  © Медична справа, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

  Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

  Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


   

  
  • Ми в соцмережах