З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

ХХІ З’їзд Товариства Червоного Хреста України: підсумки та перспективи

  • 21 квітня 2016
  • 77

ХХІ З’їзд Товариства Червоного Хреста України відбувся 20 квітня 2016 року у Києві. На заході були підведені підсумки роботи за останнє п’ятиріччя і окреслені перспективи подальшої роботи.

Товариство Червоного Хреста України функціонує майже сто років і є найчисленнішою громадською організацією країни, охоплюючи майже 4 мільйони чоловік.

На сьогодні в Україні функціонує чотири лікарні Червоного Хреста (Закарпатська, Хмельницька, Чернівецька та Чернігівська області); хоспіси (Житомирська та Запорізька області), 9 центрів психологічної допомоги Червоного Хреста. Підготовлено 550 спеціалістів, 3090 патронажних і молодших медичних сестер. Також наявні 83 центри та 299 кімнат медико-соціальної допомоги, банки одягу для нужденних, служба розшуку.

Як було повідомлено на заході, з початку збройного конфлікту на сході України та подій у Криму був проведений дійсно великий обсяг робіт. Активізувалися такі напрями, як загони швидкого реагування, навчання основам першої допомоги, допомога пораненим, мобільні медичні бригади та інші. Також була надана гуманітарна допомога внутрішньо переміщеним особам на суму понад 388 мільйонів гривень.

На 2016 рік передбачене поширення програми діяльності пересувних медичних бригад на територіях зі зруйнованою інфраструктурою, що підлягають відбудові (Донецька, Луганська області).

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно