Обережно: кліщі!

25 квітня 2016 199
На Тернопільщині сформувався стійкий осередок хвороби Лайма, що має значний епідемічний потенціал. Головна причина цього — висока чисельність інфікованих іксодових кліщів.

За даними головного управління Держсанепідслужби у Тернопільській області, у поточному році вже зафіксовано 98 укусів людей кліщами та 5 випадків хвороби Лайма.

Ситуація з хворобою Лайма на Тернопільщині залишається несприятливою. Кількість випадків захворювання зросла з 2 випадків у 2001 році до 115 випадків у 2015 році. Зросла й кількість звернень громадян з укусами кліщів: з поодиноких випадків у 2005 році — до 1313 випадків у 2015 році.

Під час проведення фахівцями Держсанепідслужби акарологічних обстежень території у квітні встановлено чисельність кліщів — 18 екз/прапор-км. Це досить високий показник, адже за присутності одного кліща на два прапорокілометри рекомендовано обробку території спеціальними сполуками.

Тернопільська міська рада виділила 50 тис.грн. на проведення акарицидних заходів у парках та місцях масового відпочинку області.

За інформацією Державної санітарно-епідеміологічної служби України Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І користуйтеся матеріалами порталу «Медична справа»!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль