Чорнобильська катастрофа — 30 років

26 квітня 2016 58
Сьогодні в Україні відбудуться заходи, присвячені 30-й річниці Чорнобильської катастрофи.

Згідно з архівними даними, 26 квітня 1986 року, вночі о 1:23 на четвертому енергоблоці ЧАЕС в результаті серії потужних вибухів був повністю зруйнований реактор. Внаслідок аварії в навколишнє середовище потрапила значна кількість радіоактивних речовин.

Аварію на ЧАЕС вважають найбільшою у своєму роді за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих та постраждалих від її наслідків людей, так і за економічними збитками.

Масштаби наслідків після аварії на Чорнобильській АЕС просто шокують: з числа постраждалих померло 167 653 людей, серед них 2929 ліквідаторів. 92% учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та 83% потерпілих страждають на різні захворювання. І це далеко не остаточні цифри, адже Чорнобиль залишив відбиток на здоров’ї людей не одного покоління.

 • 2016 рік в Україні оголошено роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи

Також, як повідомляє «Радіо ООН», 30-й річниці Чорнобильської катастрофи сьогодні присвятять засідання Генеральної асамблеї ООН у штаб-квартирі в Нью-Йорку.

За інформацією «УНІАН»Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

  Освітні заходи

  Школа

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Інтернет-магазин

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією

  Книжкова полиця

  «Новий номер УЗОЗ»

  Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

  для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

  Читати книгу

  Спробуйте безплатно

  Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.


  Розсилка  © Медична справа, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

  Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

  Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


   

  
  • Ми в соцмережах