На підставі чого виробники ліків звільняються від сплати ПДВ

27 квітня 2016 91
Міністерство охорони здоров`я (МОЗ) повідомляє, що виробники та дистриб’ютори ліків звільняються від оподаткування ПДВ на підставі угод з міжнародними закупівельними організаціями. Про це йдеться у наданому МОЗ роз’ясненні Державної фіскальної служби України.

Зокрема, в роз’ясненні наголошено на тому, що до 31 березня 2019 року від сплати ПДВ звільняються операції із ввезення на митну територію України лікарських засобів, медичних виробів, внесених до Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення та\або введених в обіг, відповідно до законодавства у сфері технічного регулювання та оцінки відповідності, та операції з першого постачання таких лікарських засобів, медичних виробів на митній території України (пункт 38 підрозділ 2 розділу ХХ Податкового кодексу України).

Таке звільнення від сплати ПДВ діє лише за умови, що ввезення лікарських засобів та медичних виробів здійснюється на підставі договору, однією із сторін якого є спеціалізована організація, укладеного на виконання угоди між спеціалізованою організацією та МОЗ України.

Перелік лікарських засобів та медичних виробів, які закуповуються на підставі угод зі спеціалізованими організаціями та звільняються від оподаткування ПДВ, визначає Кабмін.

За інформацією офіційного порталу МОЗПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах