Українці мають змогу взяти участь у конференції Міжнародної асоціації з епіднагляду

27 квітня 2016 110
У 2016 році Щорічна міжнародна конференція асоціації з епіднагляду за хворобами відбудеться 6-8 грудня у м. Атланта, штат Джорджія, США.

Цьогоріч основним питанням для обговорення стане практичне застосування наукових даних під час проведення епіднагляду у системі громадського здоров’я і біобезпеки.

  • Щорічна конференція Міжнародної асоціації з епіднагляду за хворобами (ISDS) — це найбільша щорічна наукова зустріч для науковців та практиків у сфері біонагляду. У конференції можуть брати участь спеціалісти з питань громадського здоров’я, епідеміології, відповідальні за вирішення законодавчих питань у галузі охорони здоров’я, біостатистики, математичного моделювання і комп’ютерної науки, а також спеціалісти у сферах біонагляду та практичного громадського здоров’я.

Взяти участь у конференції та продемонструвати результати своїх досліджень можуть й представники сектору громадського здоров'я України. Таку можливість для українців відкриває Програма зменшення біологічної загрози (ПЗБЗ), що фінансується Агентством зменшення загроз США (DTRA).

Тези виступу англійською мовою потрібно надіслати у відділ зменшення загроз Посольства США у Києві (dyshukos@state.gov) до 27 червня 2016 року для їх реєстрації та направлення на відбір. У виняткових випадках можна надсилати тези українською мовою (до 1 червня 2016 року).

Більш детальна інформація — на сайті конференції: http://www.syndromic.org/annual-conference/2016-isds-conference

За інформацією офіційного порталу МОЗПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах